opc_loader

Menu

Wetteloos

Deel 2 in de reeks rondom Maria Just, Mikael Dirk en Frederik Dahlin
Wat gebeurt er met een land als de politie machteloos staat?
In Jutland wordt het skelet van een jonge vrouw gevonden. Het is duidelijk dat ze decennia geleden is doodgeschoten, maar haar identiteit is niet te achterhalen. De overbelaste lokale politie stuurt de zaak naar politiehistorica Maria Just, in de hoop dat zij het raadsel kan oplossen.

Ondertussen wordt in Kopenhagen de chef Moordzaken aangereden en er zijn aanwijzingen dat het om een aanslag gaat. Mikael Dirk krijgt de taak om hem tijdelijk te vervangen en het onderzoek te leiden, terwijl zijn partner Frederik Dahlin worstelt met de mentale nasleep van een schietpartij. Tegelijkertijd besluiten honderden agenten zich ziek te melden en ontslag te nemen uit ontevredenheid over de arbeidsomstandigheden. Dat leidt al snel tot onrust en rellen, waardoor Denemarken in een staat van wetteloosheid en angst wordt geworpen. Ineens rust daardoor niet alleen het onderzoek, maar ook de nationale veiligheid op Mikaels schouders…

Wetteloos is een Scandi-politiethriller voor de lezers van Jussi Adler-Olsen en Arne Dahl.

23,99
EAN
9789021464084
Wetteloos heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.

Meest recente reviews

,

Laatst bekeken items
23,99